Prosinec 2011

Nový rok, nová šance, nový start

31. prosince 2011 v 10:21 | Slečna Borůvka |  Cesta k dokonalosti
Zdravím hubňulky.
U mnohých z vás na blogu se objevili moc pěkné články s předsevzetím na rok, co dneškem končí a u něj, co jste dokázali. Dobrá tedy, také napíšu takový článek.
 1. Zhubnout 20kg nebo alespon 15 ( na 55kg ) - NESPLNĚNO, vždy, když jsem se jen mírně břiblížila k číslu 60kg, najednou jsem měla ten jídelní zkrat a jedla jsem vše, jako utržená ze řetězů..
 2. Koupit si knihu o hubnutí - SPLNĚNO, mám hned tři, není v nich sice nic co bych už nevěděla, nebo neznala, ale i tak se hodí.
 3. Udržet si vztah se svým přítelem - SPLNĚNO, toto je druhý Silvestr co spolu slavíme obklopeni láskou a vším co k tomu patří.
 4. Více se učit - NESPLNĚNO, neučila jsem se vůbec, spíše jsem si denně našla chvilku času na vyfocení látky do mobilu a nebo jsem si poctivě napsala tahák.
 5. Oblékat se elegantně - SPLNĚNO, oblékám se elegantně, ale občas to s mojí postavou moc nejde.
 6. Mít v létě brigádu - SPLNĚNO, chodila jsem dva týdny ( soboty i neděle ) dvanáctky na benzinu.
 7. Cvičit pravidelně - NESPLNĚNO, někdy prostě byly ty dny, kdy jsem na to neměla sílu, čas a ani náladu.
 8. Jet v létě na dovolenou - NESPLNĚNO, přítel nedostal dovolenou a já jsem zrovinka měla brigádu, když od měl dovolenou, takže to prostě nešlo a bez něj bych opravdu za hranice jet nechtěla.
 9. Přestat pít - SPLNĚNO, až na jeden den ( Velikonoce ), kdy jsem usnula na záchodě i s peřinami a dva dny mi bylo blbě ( vypila jsem tehdy sedm piv, dvě flašky vodky s džusem, půl flašky rumu, čtyři panáčky zelené a jedno frisco - opravdu zabijácké )..
 10. Být atraktivní - řekla bych, že SPLNĚNO, ve škole po mě kluci touží, chtějí mě, flirtují semnou jedna radost, i pro přítele jsem snad pořád atraktivní.
 11. Nepodvést a neublížit svému milému - SPLNĚNO, a to i přes to, že jsem jediná holka ve třídě. Nepodvedla jsem ho ani jednou za celý rok a půl co spolu jsme.
Tím má předsevzetí z roku 2011 končí a začíná nová..TADY.
Tak ženy moje, přeji Vám vše nejlepší do nového roku, spoustu sil a pevné vůle. Zvládneme to! HAPPY NEW YEARS..

http://www.commentsyard.com/cy/01/6874/happy-new-year-graphics-09.jpg

30. prosince 2011 / pátek

30. prosince 2011 v 10:48 | Slečna Borůvka
Zdravím hubňulky.
Je čas udělat si rekapitulaci roku 2011.. Řekněme, že jsem ničeho nedosáhla, nebo alespon jsem nedosáhla ničeho, co jsem si přála. Naopak, vše se zkazilo ještě více než bylo a nic se mi nedařilo. Možná, že jen láska. Letos, zítra,.. bude to druhý Silvestr s mím kocourkem! Jsem ráda, že je to stále on.
Stejně doufám, že tento rok, ten co má přijít, že bude lepší, než ten minulý, nejen, že v to doufám, já tomu prostě věřím! Dokážu dát dolů ty spropadená kila, dokážu se změnit, dokážu vše, co si jen umanu, musím jen věřit a konat! A vy také..
Jelikož mám na blog čas jen ted ráno a poté až v pondělí, tak se s rokem 2011 chci na blogu rozloučit právě teď..

Tak ženy moje, nechť se Vám daří v novém roce lépe než letos, přeji hodně štěstí, zdraví, lásky, silnou vůli, odhodlání,.. Dokážeme to!.. Užíjte si Silvestra! Pořádně zapařte a poté se krásně a do růžova vyspěte z kocovinky.

Pf 2012:
http://manabe.cz/wp-content/uploads/2010/12/silvestr.png

Mini inspirace do nového roku:


Hramonogram na Leden 2012

29. prosince 2011 v 23:10 | Slečna Borůvka |  Harmonogram
Cvičení:
 • Zacvičit si celou sérii tří levelů od Jillian Michaels
 • Každý den minimálně ještě další hodinu pohybu ( rotoped, posilování jakékoliv partie těla )
 • Každý den minimálně hodinu chůze ( rychlé )
Diet:
 • od 2.1.2012 ( pondělí ) do 14.1.2012 ( sobota ) - Americká dieta
 • od 15.1.2012 ( neděle ) - celý den ovoce ( nejlépe tři jablka )
 • 16.1.2012 - hladovka ( spíše detox )
 • Od 17.1.2012 - jídlo třikrát denně ( zdravé ) a v malých dávkách
Ostatní poznámky k lednu:
 • Kolem 16.1.2012 určitě budu muset na povinou večeři kvůli mím narozeninám, takže to neodmítnu, ale vyberu si nějaké ideální jídlo.
 • Snad přes leden dám dolů kolem 6 až 8kg - při americké dietě bych měla mít dole minimálně pět kilo a poté se budu držet, takže myslím, že bych to mohla zvládnout..
 • Leden pro mě v hubnutí bude prostě hektické, musím se tvrdě vrátit do svého hubnoucího režimu, zvláště, když jsem přes svátky tolik přibrala..
Snad se vám mé plány nezdají až tak primitivní, nevím, jestli vše dokážu podle plánu, ale rozhodně vím, že když si něco stanovím, dodržuje se mi to lépe, tak snad se mi zadaří a vrátím se zpět "k sobě". Snad mě budete podporovat, protože podpora je určitě dost důležitá. Ještě jednou připomínám, že tento harmonogram platí od druhého Ledna do 31. ledna.


Úvod o rubrice Fotografie a Váha

29. prosince 2011 v 10:59 | Slečna Borůvka |  Fotografie
V této rubrice se od nového roku budou objevovat moje fotografie a každodenní váha.. http://static.becomegorgeous.com/img/arts/2009/Sep/17/1176/weightscale.jpg

Např:
Článek s názvem: Ledem
obsah článku:
1.leden - například 67,4kg
2.Leden - například 67,1kg
+ na konci měsíce nebo během měsíce budou ve článku i moje fotografie,
které za ten měsíc "pořídím"..

Uvidíte sami jak bude rubrika fungovat, každopádně vy můžete pozorovat, jak mi to den odedne půjde a já budu mít samu sebe dokonale pod kontrolou. Takže ano, vážit se nebudu jednou týdne ( v pondělí ), ale každý den!

29. prosince 2011 / čtvrtek

29. prosince 2011 v 10:36 | Slečna Borůvka
Zdravím hubňulky.
Tak se opět ozývám, pořád nemám čas, jsem pořád u přítele a notebook je věčně zaklapnutý a vložený v polici, protože on nesnáší, když na něm jsem a on se jen dívá co provádím. Momentálně si hraje s autem, takže mám chvilku času.
Včera jsem byla v Brně ve vaňkovce nakupovat, upřímně jsem si vybrala jen černý nátělník, vůbec nic se mi nelíbilo nebo spíše mě nic neoslovilo tak, abych si to koupila, ale dnes nebo jiný den pojedu do našeho místního městečka nakupovat opět, tak snad se mi poštěstí lépe.
Jinak jídlo, chlebíčky, vánoční cukroví apodobné.. to už předemně naštěstí nikdo nepokládá, ale stejně to pořád není ono. Na cvičení čas nemám vůbec a když ano, tak před přítelem se mi cvičit opravdu nechce.
Jdu vás v rychlosti oběhnout.. Papa :-)

http://1.bp.blogspot.com/_oVSvCt26W9I/TRThAQ484uI/AAAAAAAAAMg/1VVKBUt7hqQ/s1600/Christmas+Thinspo2.jpg

27. prosince 2011

27. prosince 2011 v 19:58 | Slečna Borůvka
Zdravím hubňulky.
Dneškem jsem sečetla penízky a hold mám 3 000kč co se u mě díky Vánocům objevily, takže to vidím tak, že si nějaký den pojedu nakoupit něco pěkného nasebe. Navíc jsou slevy, takže myslím, že dojedu s docela dost věcmi. Nepojedu pro nic konkrétního, ale co mi cvrnkne do nosu a nebude to předražené, to jen uvítám. Jinak od tety jsem dnes dostala na vánoce krásný náramek a černé hodinky ( ty hodinky mám už v růžové, ale jsou zničené a v černé vypadají lépe, vybrala jsem si je už v létě ale tetka mi je schovala na Vánoce, aby nemusela potom lítat po obchodech ), také jsem dostala takové legíny velikosti S, takže musím hubnout, hubnout a hubnout nejen proto, abych se měla ráda, ale také proto, abych ty úžasné legínky mohla nosit naveřejnosti.

Co se jídla týče, jím málo, ale zato to jsou samé chlebíčky a různé takové, navíc zachvíli budu mít na večeři pizzu, kterou přítel poctivě peče v troubě, odmítání na něj neplatí, začalo se mu nějak líbit to, jak jsem přibrala a baví ho mi strak pod nos dobroty, potvůrka moje! Ale po Silvestru je tomu konec! Už se na to těším, pohyb, zdravé jídlo.. ach! Navíc do neděle jsem u přítele, takže si nemůžu jíst podle sebe, ale podle jeho rodiny, což nic zdravého není. Celá přítelová rodina má dobré spalování, takže jedí pořád něco tučného a lebedí si, jak nepříbírají, asi jim nedochází, že já to spalování mám na trochu jiné úrovni, ale vysvětlovat to "cizím" lidem asi není dobrý nápad. Navíc je to přítelova rodina, kterou si nechci znepřátelit, ale zase nechci být jako chodící koule.. Už aby byla škola, to budu spinkat pěkně doma se svým "zdravým" režimem..

A co vy? Jak se vám daří..?

http://data.whicdn.com/images/7005210/tumblr_lgch30nvvo1qf7enho1_500_large.jpg?1297246542

Momentálně nemám čas se věnovat a číst vaše články, ale hned jak se mi čas naskytne, tak si poctivě vše přečtu a okomentuji. Píšu to hlavně z toho důvodu, abyste si mě nevyškrtli ze SB, nechci o nikoho z Vás přijít..

Novoroční předsevzetí a to ostatní

26. prosince 2011 v 7:57 | Slečna Borůvka |  Harmonogram
Předcevzetí pro rok 2012, které prostě plním.., jsou to takové ty základní..
 • Zhubnout minimálně na 52kg, když to půjde lépe tak i na 48kg
 • Přečíst maturitní četbu, kterou jsem uvedla, že jsem ji přečetla
 • Každý den si uklízet pokoj a opravdu se o sebe starat
 • Změnit svoje zlozvyky ( kouření apodobně )
Pravidla k mému hubnutí pro rok 2012..
 • Jíst třikrát denně ( snídaně, oběd, večeře )
 • Nejvyšší denní příjem pod 700kcal
 • Pít jen neslazenené nápoje, slazené jen na návštěvách apodobně.
 • Pohyb každý den
 • Žádné tučné, smažené, sladké, slané
A co mě v roce 2012 čeká? Proč hubnout?
 • V létě jedu s přítelem s jeho bratrancem ( který si sebou také bere přítelkyni ) do Maďarska na dovolenou.
 • V říjnu půjdeme já a spolužáci do tanečních, momentálně v druháku se nám nechtělo.
 • Chci nosit pěkné oblečení, být sexy a hlavně se chci cítit fajn, v pořádku, nestresovat se, hubnout.. Chci se líbit sama sobě a mít se ráda..
Co myslíte, půjde to? Doufám, že ano..


26. prosince 2011 / pondělí

26. prosince 2011 v 7:29 | Slečna Borůvka
Zdravím hubňulky,
..tak jak jste si užili Štědrý den? Návštevy? Klid?
Já hrozně, o Štědrém dni vše bylo nějaké divné, neměla jsem tu správnou náladu a tak celkově tyto Vánoce pro mě nestáli za nic. Od toho dne každý den nějaká mě čekala a pořád čeká spousta návštěv, jak u mojí rodiny, tak i u přítelové. Pořád samé "Ochutnej moje chlebíčky, dala jsem do nich něco extra".. " Ochutnej toto cukroví, to doma určitě nemáte".." Ochutnej to bílí Lambrusco, je lepší než to růžové".. pořád samé "Ochutnej, nebo moji ženu uražíš".. "Ochutnej, je to moc dobré".. "Ochutnej, jsou přece Vánoce".. "Ochutnej, tobě to neublízí".. Díky těmto slovům jsem přibrala, doufám, že né moc, ale tuším, že ano.
Opět se cítím nepříjemně! Ano, hned bych šla do očistné hladovky, nebo do nějaké mini dietky, ale nemůžu! Dnes mám celodenní návštěvu u babičky a tety do jsou z daleka, to zase bude "Ochutnej".. Prostě mě ještě čeká dost povinných návštěv a o svátkách nejde říkat rodině ne. Prostě to nejde, protože na to nikdo nereaguje a stejně mi to dá! .. Cítím se hrozně, moje veškeré snažení je fuč!.. Dokonce mám dojem, že jsem si i těmito návštěvami dost roztáhla žaludek.. ještě, že příjde rok 2012, vše udělám jinak! Od toho dne, kdy se bude psát na konci datumu číslo 12, budu na sebe opravdu tvrdá! Budu opět ta silná Slečna Borůvka, se silnou vůlí a výdrží v pohybu. Ale do té doby to nejde! Nechci už jíst, ale bohužel, zatím nejde jinak! :(

Napíšu sem ještě do konce roku 2011 svoje nové cíle, plány, sny, předsevzetí, pravidla.. Do 1.1.2012 se tu holky už neukážu, nemám na blog vůbec čas a když ano, tak je semnou můj přítel, který se ze mě nespustí oči, takže na blog nelezu, nechci aby mi na něj přišel.. Snad chápete, tak ahojte v Novém roce! :-)

http://3.bp.blogspot.com/-OEREYi34HEE/TZmytyG2cVI/AAAAAAAAAMo/TOArl7wdzec/s1600/tumblr_l9d7bdvEWs1qe08bso1_400.jpg

Inspirace o.2

24. prosince 2011 v 9:07 | Slečna Borůvka |  Inspirace
http://s3prod.weheartit.netdna-cdn.com/images/4986303/tumblr_lbqepapdAD1qcrzxbo1_500_large.png?1289924246

24. prosince 2011 / sobota aneb Merry Christmas

24. prosince 2011 v 8:54 | Slečna Borůvka
Zdravím hubňulky.
EDIT ze včera: Do Brna jsem nakonec jela sama bez přítele a to vláčkem. Byla mi zima a navíc jak jsem nemocná, tak je mi ještě hůř než včera, ale přetrpěla jsem to a konečně jsem koupila nějaké ty dárky. Jelikož nejsem výdělečně činá, tak jsem si nemohla dovolit kupovat hory dárků. Celkově jsem koupila.. tátovi takovou tašku, ve které je pánská voňavka a sprchový gel od Adidasu. Mámě jsem koupila triko, které se dokonale hodí k dovolené do Řecka, kam v létě pojede. Příteli jsem koupila vodu po holení ( PlayBoy london ), London proto, že v lednu má jet do Anglie do Londýna služebně, tak at se trochu těší, dále jsem mu koupila tři trička, ale u jednoho jsem nevychytala velikost, takže jsem si jedno nechala na spinkání, miluji, když spím v klučičích trikách.. No a jinak jsme s přítelem koupili dárek pro jeho mámu a sestru a to puzzle, tak snad se o svátcích zabaví.

http://3.bp.blogspot.com/_3ZmCX6DoHSk/TRMFCHOHCMI/AAAAAAAAADg/Cl1813xFibM/s1600/love+xmas.jpg

EDIT aneb dnešek.
Vánoční den. Zdobení stromečku, koukání na pohádky, procházka v lesíku na natrhání smrkových větviček, které si ozdobím v pokoji, štědrovečerní večeře doma a u přítele, dárečky.. kouzlo Vánoc. Miluju tento den.


Jinak ženy, přeji vám krásné, pohodové, kouzelně pohádkové a hlavně šťastné a klidné Vánoce. Snad vás potěší co pod stromečkem objevíte. Na večeři si pochutnejte a užívejte si tento den, je jednou za rok a je kouzelný..

Ps. - zítra nebo ještě dnes přidám svoje fotografie, stromeček, já, vánoce.. Škoda jen, že ten snížek není. :(